CQWW SSB 2016

More
6 mjeseci 1 tjedan ago - 6 mjeseci 1 tjedan ago #7431 od 9a6c
9a6c replied the topic: CQWW SSB 2016
Ne mogu , a da s neskrivenim veseljem ne pozdravim come back mog omiljenog avatara;) Mala trese sve u 16:P

Ali ipak bi se uglavnom složio s odgovorom by OSOSOS. Sve su te lokacije krojene za heavy metal conteste tipa CQWW gdje je u strukturi veza bitno imati što više DXova,a kod IARU vrijede druga pravila i traži se više fleksibilnosti, rekao bih prije svega antenskih sustava i strateški zemljopisni razmještaj lokacija po kifli...

Koliko na sve utječe konzumentska struktura sudionika, najbolje bi mogli potvrditi vjerodostojni audio zapisi koji bi možda malo razmaglili vidike...

GL
Zadnja izmjena: : 6 mjeseci 1 tjedan ago od 9a6c.

Please Prijava or Stvori račun to join the conversation.

More
6 mjeseci 1 tjedan ago #7432 od 9A4QV
9A4QV replied the topic: CQWW SSB 2016
Snajka je zakon...evo trese ko moj sky loop na južini :-)
kako je vrijeme katastrofa, onda se može malo analizirati rad.. 9A1A je stvarno nategnuo do kraja. A ako usporediš njihov rezultat na 21 i 28 sa ostalima iz regije ukljucujuci i Njemce vidjeti ces da nema razloga da se tako dobro odradi ni u HQ, dakle o rezultatu na ta dva banda pricamo. 1A je dobro potegao na 160m a ništa lošije ni na 80 ali rekao bih da im je 1st EU donijelo upravo 160m.

Sa ovim drugim egzoticnim postajama se ne mozes uspoređivati, tu se vidi da broj qso-a na 21 i 28 ubija konkurenciju, a bodovanje također.

Ako se sad pojavi koja jaka ekipa na CT3 ili EA8 ili D44 onda će biti zanimljivo vidjeti kako će to izgledati u poretku.

Nemoj o snimkama, pokvario sam želudac kad sam išao malo preslušavati snimke posljednjeg Hrkljuša, kup jarana ili kako se zvao kontest. To je u rangu "Plači voljena zemljo" :-)

Please Prijava or Stvori račun to join the conversation.

Vrijeme kreiranja stranice: 0.207 sekundi
Pokreće Kunena Forum