2009 HQ

More
7 godina 8 mjeseci ago #1446 od 9A1AA
Evo, konačno su se neke kockice posložile pa možemo objaviti i kako bi to ove godine trebalo izgledati :huh:
U privitku imate pregled lokacija s kojih će raditi 12 posada.
Sada nam ostaje da svatko na svojoj lokaciji složi setup i sve potrebito.
Opreme imamo, operatora također. Doduše, negdje manje, negdje više ali iskombinirati ćemo već nešto ;)

Privitak datoteke:

Ime datoteke: 9A0HQ___2009.pdf
Veličina datoteke:21 KB

73, Ivo 9A1AA
Privitci:

Please Prijava to join the conversation.

More
7 godina 7 mjeseci ago #1486 od 9A1AA
Pri određivanju konfekcijskih brojeva 9A0HQ ekipe došao sam do zaključka da nam ekipa uoopće nije za pocijeniti. Dapače, ako zakažemo kao contest-mani imamo perspektivu barem u natjecanjima u potezanju konopa :laugh:

43 % ekipe nam je XXL veličine i to samo zato što kažu da nema XXXXL i XXXL veličina pa će se neki morati skupiti ili prestati disati barem samo za slikovanje :blink:

45 % ekipe nam je XL veličine …..od toga njih 50 % vjeruju da su brojevi ovih majica veći nego obično, a drugih 50 % misli da će se ipak nekako uvuči u broj manju majicu………..kao vidjet će se mišići :silly:

Na onih 10% L veličina (ma jeli to upoće veličina ???) posebno ćemo pripaziti. Ako ih slijedeće godine bude barem upola manje znači da smo uspjeli. Uhranili smo ih ili su više sjedili za uređajem…………:unsure:

Ajde da ga vidim tko kaže da će s nama lako :kiss:

73, Ivo 9A1AA

More
7 godina 7 mjeseci ago - 7 godina 7 mjeseci ago #1487 od 9a6c
Ovih 10% su manjina, a ne veličina... Kakvi su to LP gladuši, di ćemo s njima stić...

Ajde malo pozitive - 9A5ST, 9A7PJT i 9A6C jutros konačno osvanuli na Malačkoj kod opjevanog bunkera i podigni u zrak 5 el beam za 15 m. Sprava radi, a njom se osobito oduševio 9A2WA koji je se nije mogao nagledati...Šta će jadan, poslije 40 godina drndanja po bandovima prvi put vidio uživo beam od 10.5 m :laugh:

Sad se oni sa stupovima i monobanderima smiju, ali nas je razveselilo, samo što na bandu nije bilo živosti pa smo pobrali jedva desetak veza uz odlične raporte, od 59 pa naviše. kako izgleda, QRO nam neće ni trebati, a možemo raditi na akumulator. Ionako se pokazal oda je sve to samo u glavi - 9a1aa najbolje zna kad je lani počeo bez pojačala pa uradio isto ko i s njim.

Mi igramo na kvalitetu ;)

Vjerojatno će Zeky ili Jure postavit kakvu fotku u toku dana, ima ih.

Ja se nadam da bar netko mirnije čeka HQ :cheer:

Idemo malo prileć...

GG
Zadnja izmjena: : 7 godina 7 mjeseci ago od 9a6c.

More
7 godina 7 mjeseci ago #1488 od 9a5st
Evo ga!

More
7 godina 7 mjeseci ago #1489 od 9A3AG
hm... ništ ne vidim.... nekaj mi izgleda ne valja...
ajd stavi u galeriju...

73

More
7 godina 7 mjeseci ago #1490 od 9A1AA
Pa Saša kako ne kužiš.....to ti je nevidljivi beam........zar je car stvarno gol??
Šega, ba, šega.....

Dobio sam slike na pm pa ću ih ja staviti u galeriju ako to netko ne učini prije mene.

Molimo bih sve članove HQ ekipe da pripaze na ishranu u narednih 15 dana jer su narudžbe za majice otišle. Nema više promjena. Ovdje mislim najviše na one mojih gabarita kojima su dva X-a i jedno L malooo :kiss:

73, Ivo 9A1AA

More
7 godina 7 mjeseci ago #1494 od VE3ZIK
Meni je XXL malo pa tiv idi, ima da mi od 2 majice pravis jednu.

Life is too short for QRT

More
7 godina 7 mjeseci ago #1495 od 9A1AA
Zik, za tebe i mene su spominjali nekakve padobrane i home made izradu majice :angry:
Kažu da u ovaj XXL stane 120 kg mesa samo nisu rekli kako to treba biti raspoređeno :unsure:

Imam negdje onaj cro dres s kockicama sa četri X-a pa ću njega koristiti a majica ide samo za fotografiju (za časopis, naravno) i ima da se čuva.......šteta to prljati :laugh:

73, Ivo 9A1AA

More
7 godina 7 mjeseci ago - 7 godina 7 mjeseci ago #1496 od 9a6c
Kako se ne vidi beam? Evo beama kako ga vidi 9A7PJT. U pregibu 9A5ST i 9A6C.

Jure je napravio niz odličnih fotki, ali pokvarenjak pušta uz svaki post samo po jednu...

Ali kad ga dignemo u zrak kako valja, tek će onda biti foto serijal.

GG
Privitci:
Zadnja izmjena: : 7 godina 7 mjeseci ago od 9a6c.

More
7 godina 7 mjeseci ago #1497 od VE3ZIK
e a 120 kili cu imati kad omrsam X kg :)

hahahah. :)

Vidim da su svi raspolozeni, mada zli jezici vele da su sa smijeskom komentirali nizinu bima za 15m u Friedrichshafenu :)

Life is too short for QRT

Moderatori: 9A1AA9A4M9A5K
Vrijeme kreiranja stranice: 0.686 sekundi
Pokreće Kunena Forum