2009 HQ

More
7 godina 5 mjeseci ago - 7 godina 5 mjeseci ago #2949 od 9a5cw
9a5cw replied the topic: Re:2009 HQ
9A5TO wrote:

...i ovako neuigrani...

Pa, svima je dobro znana tvrdnja da dobru momčad ne čine dobri pojedinci (ovdje postaje) nego dobra međusobna uigranost.
Recimo, ovo olhq.crk.cz/2009/photo/HQ%20Meeting%20in...d%20Labem/index.html se u konačnici u odnosu 2008.->2009. pokazalo isplativim ;)

Svakako bi trebalo u Kraljevici da se sastanu timovi iz 2009 te u cetiri oka popricaju o mogucim poboljsanjima rezultata... 9a5k je zaduzen za taktiku ;)
Posto koliko vidim 9A za sad nema predstavnika na WRTCu u Rusiji ekipa ce biti na broju i nadam se jos jaca...

73 :woohoo:
Zadnja izmjena: : 7 godina 5 mjeseci ago od 9a5cw.

Please Prijava or Stvori račun to join the conversation.

More
7 godina 5 mjeseci ago #2950 od 9a3tr
9a3tr replied the topic: Re:2009 HQ
Je Tomek ovo zadnje ti je u redu i tu smo uigrani treniramo svaki ponedjeljak i četvrtak,a ponekad i vikendom dokazali smo formu u Kraljevici :laugh:.Dojdi ove lete na gemišti...da dogovorimo veze za KUP :woohoo:.Istina je da bi trebalo poraditi na formi nacionalnog tima...to je na trenerima :laugh: .Ja sam rekel da sponzoriram vino...valjda se na buri suši kakav domaći pršut B) .

73,Vinko

9A3TR

P.S.Predlažem da na feštu pozovemo predstavnice rusije kako bi nekima ublažile bol zbog izostanaka 9A tima na WRTC 2010 :woohoo:

More
7 godina 5 mjeseci ago #2951 od 9a5cw
9a5cw replied the topic: Re:2009 HQ
9a3tr wrote:

Je Tomek ovo zadnje ti je u redu i tu smo uigrani treniramo svaki ponedjeljak i četvrtak,a ponekad i vikendom dokazali smo formu u Kraljevici :laugh:.Dojdi ove lete na gemišti...da dogovorimo veze za KUP :woohoo:.Istina je da bi trebalo poraditi na formi nacionalnog tima...to je na trenerima :laugh: .Ja sam rekel da sponzoriram vino...valjda se na buri suši kakav domaći pršut B) .

73,Vinko

9A3TR

P.S.Predlažem da na feštu pozovemo predstavnice rusije kako bi nekima ublažile bol zbog izostanaka 9A tima na WRTC 2010 :woohoo:

Vinkec, sjeti se onog 1.2GHz xvertera kad dojdes u moje krajeve.. pozdrav ekipi

72+1

• 9A1AA
  • 9A1AA's Avatar
  • Posjetitelj
  • Posjetitelj
7 godina 5 mjeseci ago #2952 od 9A1AA
9A1AA replied the topic: Re:2009 HQ
Kao koordinator ovog našeg 9A0HQ tima, ja bih rekao da računamo na sve igrače i na sve lokacije koje su bile angažirane za 9A0HQ-2009. Naravno, vodimo računa o poboljšanjima i pojačanjima na svim pozicijama ako bi nam se slučajno netko povrijedio ili otkazao zbog više sile. Pratimo i razvoj novih lokacija B)

Kraljevica je oduvijek bila mjesto gdje smo se sreli i (u tko zna koliko očiju) dogovorili barem osnovne parametre za 9A0HQ aktivnost. No, da bi dogovoranje uspjelo moramo imati qvorum :dry:

Pored taktičko-tehničkih predispozicija, presudan faktor biti će (kao i do sada) voljni element sudjelovanja u zajedničkom projektu zvanom 9A0HQ.

Kada postignemo to da nam (svima) sudjelovanje u 9A0HQ ekipi bude prvo čast a potom obveza nećemo više imati problema u slaganju ekipe.

No ovo je već za temu 9A0HQ-2010 pa da ne dužim :cheer:

More
7 godina 5 mjeseci ago #2954 od 9a3tr
9a3tr replied the topic: Re:2009 HQ
Vinkec, sjeti se onog 1.2GHz xvertera kad dojdes u moje krajeve.. pozdrav ekipi
Ok Pa3k vidimo se sad bum češće dole,dozvola je v žepu... počinjem s izgradnjom lokacije.....vidimo se.
Ivek bojim se da bumo slabo koordinirali HQ 2010 kad još 2009. nismo dostojno obilježili.Mislim da prvo treba poraditi na psiho-fizičkoj pripremi operatora a taktičko-tehnička priprema nikad nije bila problem :P .

73,Vinko

9A3TR

P.S.Koliko pamtim gujdu,vino i vodu imamo !!!

Vrijeme kreiranja stranice: 0.351 sekundi
Pokreće Kunena Forum