9A28HQ

More
3 godina 4 mjeseci ago #6469 od 9a6c
9a6c replied the topic: 9A28HQ
Ja sam odavno mišljenja da treba raditi u onim okolnodtima u kojima se to može. pa kako bude.

Naravno, bilo bi idealno analizirati sve lokacije u 9A pa onda probrati optimum, ali to se ne događa iz već poznatih i nekih manje znanih razloga.

I to je OK.

U tom kontekstu, naši su rezultati zbilja iznimni i red je zahvaliti svima koji su se upregli da takvi i budu.

Jasno da je poslije bitke lako biti general i vidjeti gdje smo tanki, di nam brod pušta, ali to smo u biti znali i prije contesta pa od toga mala vajda.

MOžda jednog dana sve sjedne na svoje pa zaigramo u prvoj lizi, a do tada B)

Please Prijava or Stvori račun to join the conversation.

More
3 godina 4 mjeseci ago #6470 od 9A4QV
9A4QV replied the topic: 9A28HQ
UBN je dobar zahvaljujuci operatorima..
Za prvu ligu potrebno je iz 2. brzine u kojoj smo radili ubaciti u 4.
U biti, ako pogledamo, sve se svodi na tehničke prednosti, prednosti opreme i lokacije.
Ljudski faktor je tu zadnja karika, naravno trebas ga imati..
Ovo sa pozivnom 9A28HQ stvarno nam nije trebalo, to je otezavajuca okolnost koju smo mogli izbjeci a ne je generirati.
Ovo drugo nije se moglo izbjeci, a kako se slagala ekipa, dobro je i ispalo.
Po rezultatima susjeda, vjerovatno je i kod njih slicna situacija i svi rade nekako u stilu gradske voznje, prva, druga - semafor :laugh:

QV

More
3 godina 3 mjeseci ago #6471 od 9a6c
Uz svu silu skimmera i clustera nekako ne vjerujem da je 9A28 bio na problem, možda nekom drugom je, konačno, naš je UBN jako dobar.

U kontekstu okruženja zbilja se držimo dobro i u ovim okolnostima očito bolje ne ide, a dobro je pa onda neka traje.

Dok ima volje...

More
3 godina 3 mjeseci ago #6472 od 9A6XX
9A6XX replied the topic: 9A28HQ
ja osobno smatram da je to dobar rezultat s obzirom na listu stanica, operatora i znanja koje je bilo na raspolaganju.

uz to, netko je vjerojatno podigao neku antenu, okupili su se ljudi koji inače ne rade u timovima, nije bilo velikih tenzija i optuživanja i sve je prošlo vrlo ugodno (za razliku od nekih prijašnjih godina).

ja ne bi jako kvario veselje.

na nekoj drugoj strani priče s aspekta ozbiljnih contest ekipa biti iza slovenaca i čeha je loš rezultat. Za ozbiljan pristup HQ ja vidim samo 4 stanice u 9A koje imaju know-how i opremu - 9a1a, 9a1p, 9a7a i 9a5y, sri za druge.

meni trenutno djeluje utopijski da bi se ove 4 stanice udružile + da bi oni koji žele sudjelovati u HQ mogli doći u vizitu i sudjelovati kao dio tima, i samo zato mislim da je ovaj pristup koji sada imamo sasvim ok.

73,
Hrle - 9A6XX

More
3 godina 3 mjeseci ago #6473 od 9a6c
Taman tako... ako bismo uspjeli da ovih nekoliko zbilja dobro skockanih otvore vrata i pruže ostalima priliku da nešto novo vide i nauče, to bi bla najveća korist, jer bi možda netko dobio inspiraciju da pokrene neki svoj ranč itd... ili bar da se malo uhvati u koštac sa zahtjevnijom tehnikom i novim tehnikama rada...

Pa da se kolo malo širi, ovako se hoćeš nećeš vrtimo u nedovoljno velikom krugu pa ispadanje bilo koje od stožernih ekipa može značajno destabilizirati cijeli HQ sustav.

Dobra nam zabava ( i score) i ovog ljeta.

Vrijeme kreiranja stranice: 0.454 sekundi
Pokreće Kunena Forum