Rezultati RDXC 2008

More
8 godina 5 mjeseci ago #412 od 9a3tr
9a3tr created the topic: Rezultati RDXC 2008
Pozdrav,

Eto lutam internetom i otvorim RDXC site...kad ono piše-Final RDXC-2008 Results are approved s današnjim datumom.Rekao bi Ivo još jedan dar za ove blagdane nekima:).Na prvi pogled ima zanimljivih UBN reporta,sigurno će naš CRO-CC menager imati što za reći.U svakom slučaju čestitam svima na izvrsnim rezultatima a pogotovo svom prijatelju 9A5X (pivo će teći u potocima):woohoo: .

73,Vinko
9A3TR

Please Prijava or Stvori račun to join the conversation.

• 9A1AA
  • 9A1AA's Avatar
  • Posjetitelj
  • Posjetitelj
8 godina 5 mjeseci ago #413 od 9A1AA
9A1AA replied the topic: Re:Rezultati RDXC 2008
Rezultati RDXC 2008 su već odavno u štampariji i trebaju ovih dana doći do vas u obliku časopisa Radio HRS broj 6-2008. Kada časopis bude u vašim rukama rezultati i rekordi biti će objavljeni i na cro-cc portalu;)

Sada sam primjetio da sam Darku 9A5X u časopisu upisao rezultat od EX9A. Na webu će biti ispravan rezultat i rekord.

Što reći za onoga pacera iz 9A3B:S
2008. godina je bila teška. Toliko dobrih skorova a sve druga mjesta:(
Valja nešto pojačati ili mijenjati operatora :P

73, Ivo 9A1AA

More
8 godina 5 mjeseci ago #414 od 9A3OS
9A3OS replied the topic: Re:Rezultati RDXC 2008
9A1AA wrote:

Što reći za onoga pacera iz 9A3B:S
2008. godina je bila teška. Toliko dobrih skorova a sve druga mjesta:(
Valja nešto pojačati ili mijenjati operatora :P

73, Ivo 9A1AA

Ivo,
Ne treba mnjenjati operatora :)
Samo malo više koncentracije kod primanja.

Šteta da je prvo mjesto otišlo na UBNu.

Nadajmo se da će druge godine biti bolje. :)

73
Sam, 9a3os

More
8 godina 5 mjeseci ago #415 od 9a3tr
9a3tr replied the topic: Re:Rezultati RDXC 2008
Sve je ok Ivo ipak je to sve samo dobra zabava....nismo profesionalci i ne živimo od toga:laugh:. Mi to s guštom radimo već 18 godina kao 9A7A a prije kao 4N2V ...nekad nam se posreći:P.Svaka čast na rezultatima u ovoj godini,želim da ti iduća bude još bolja i da kupiš jednog konja te preskočiš ova druga mjesta i pretvoriš ih u prva.;).

73,Vinko
9A3TR

• 9A1AA
  • 9A1AA's Avatar
  • Posjetitelj
  • Posjetitelj
8 godina 5 mjeseci ago - 8 godina 5 mjeseci ago #416 od 9A1AA
9A1AA replied the topic: Re:Rezultati RDXC 2008
Hvala na moralnoj podršci:cheer: Ma naravno da se ne nerviram. I drugo mjesto je odličan rezultat.
Prošle godine bio sam vrlo ugodno iznenađen UBN-om u RDXC 2007 kada sam preskočio CT1ILT i uzeo "drvo". Ove godine je mene preskočio YT8A. Kako kažu oni što dođu u "Milijunaša".....to je samo igra, hi.

Kolege iz YU su malo igrale na one YU8 znakove pa su ljudi mislili da rade novu dxcc zemlju:)

Mene oduševljava činjenica da je sve toliko napredovalo i da rezultati izlaze za 2-3 mjeseca po održanom natjecanju.

73, Ivo 9A1AA
Zadnja izmjena: : 8 godina 5 mjeseci ago od 9A1AA.

More
8 godina 5 mjeseci ago #417 od 9A3OS
9A3OS replied the topic: Re:Rezultati RDXC 2008
9a3tr wrote:

Pozdrav,

Na prvi pogled ima zanimljivih UBN reporta,sigurno će naš CRO-CC menager imati što za reći.

73,Vinko
9A3TR

Zvonkec,

Sad kad su RDXC rezultati poslati službeni mogu reći da je prestrašno vidjeti što su neki eminentni radio-amateri napravili UBN-u. :)

73
Sam, 9a3os

More
8 godina 5 mjeseci ago #418 od 9A1UN
9A1UN replied the topic: Re:Rezultati RDXC 2008
Cestitke kolegama iz 9A5X tima na odlicnom rezultatu. Te sorry Ivo za izgubljeno mjesto na ubn-u. Uvijek je jaka konkurencija u nasim krajevima u low power kategorijama.

73 Davor 9A1UN

p.s. svima :kiss:

More
8 godina 5 mjeseci ago #419 od 9a3tr
Hi,vidim Sam da su se neki našli pogođeni pa pišu svašta....bura je..:P.

73,Vinko
9A3TR

More
8 godina 5 mjeseci ago #421 od 9A1UN
9A1UN replied the topic: Re:Rezultati RDXC 2008
lol :) treba unijeti malo vedrijeg raspolozenja u ovim danima. Nova je godina tu pa se treba zbrojiti sto se korisno napravilo u godini.
Sve u svemu ja sam zadovoljan,, steta samo da nisam mogao biti vise aktivan u ljetnom/jesenskom djelu sezone :(
Vinko kako je bilo u Stevo Periću?

Mi nista do CQ160

73 Davor 9A1UN

p.s iskrene cestitke Darku na izvanrednim rezultatima

More
8 godina 5 mjeseci ago #423 od 9a3tr
Rekreacija nakon prepunog blagdanskog stola,mrljimo sa rx antenama na -3,ni izolir traka se neće zaljepiti:) ,pa sam malo testirao kako to radi.Ima svega u logu zanimljiv je taj S.P. a i prilike su solidne tako da sam više slušao....pogotovo SA..tu smo tanki:angry: .Da WW 160 CW je zanimljiv pogotovo nakon izmjene pravila nemoraš struju trošiti cijeli dan.Što se tiče godine, zadovoljan sam super rezultatima kluba u 2008.:),daj Bog još ovakvih godina.Hi Davore druge godine manje turizam a više radio-amaterizam pa će ljeto biti uspješnije:)...još si u igri samo naprijed.

73,Vinko
9A3TR

Vrijeme kreiranja stranice: 0.408 sekundi
Pokreće Kunena Forum