CQ WPX SSB 2014

More
2 godina 8 mjeseci ago - 2 godina 8 mjeseci ago #6731 od 9A7DX
9A7DX replied the topic: CQ WPX SSB 2014
Kod nas nije običaj da se nekog hvali. Kad nešto zajebeš za popljuvat smo uvjek tu ;)

btw u ARRL 10m se daju brojevi , to bi top op trebao znati

Kolko vidim tebi su 90% ameri, a oni ne daju brojeve a niti ih primaju, njima bitno da odrade Kroejšu, ili ako ih baš zanima, šute i slušaju koji češ dat sljedeći :p

A od ove ankete bi bilo puno bolje da vi dolje (ili netko drugi ko' ima setup za to) organizirate neki pošteni M/M pa da se svi okupimo, odradimo ctest i onda uz janjetinu i pivo donesemo zaključak ;)

Jer fakat tek kad sjedneš pored nekoga i slušaš isti signal možeš se usporedit, ovo sve drugo je figa.

Ajde vidimo se ;)
Zadnja izmjena: : 2 godina 8 mjeseci ago od 9A7DX.

Please Prijava to join the conversation.

More
2 godina 8 mjeseci ago #6732 od 9A5TO
9A5TO replied the topic: CQ WPX SSB 2014
I ovaj drugi link pokazuje da su kao SO samo 3LG i 7DX prešli kvalifikacijski prag i u SSB i u CW kategoriji.
Naglasio bih TRENUTNO, jer radili smo zajedno protekli vikend u contestu pa iako mu nije pripao najbolji sat, mislim da je ovaj put bio bolji od mene :silly: jer je odradio puno više i bolje. Ali prije i poslije... o tom potom...
No, vratimo se naslovu teme, ako još netko ima štogod... ja više nemam.

QSY, 73!

T.

73,

Tom, 9A5TO, 9ARS25

More
2 godina 8 mjeseci ago #6733 od 9A5K
9A5K replied the topic: CQ WPX SSB 2014

9A5TO napisao: I ovaj drugi link pokazuje da su kao SO samo 3LG i 7DX prešli kvalifikacijski prag i u SSB i u CW kategoriji.

Rekao bih da ti je uzorak ipak bio premali, gledajući samo zadnje 3-4 godine...
Nekako mi se čini da ima još takvih slučajeva, osim 3LG i 7DX... ;)

ZAGORJE UNITED
Powered by gemišt
Kaj nam pak moreju??!!
NKZ

More
2 godina 8 mjeseci ago #6734 od 9A5TO
9A5TO replied the topic: CQ WPX SSB 2014

9A5K napisao:

9A5TO napisao: I ovaj drugi link pokazuje da su kao SO samo 3LG i 7DX prešli kvalifikacijski prag i u SSB i u CW kategoriji.

Rekao bih da ti je uzorak ipak bio premali, gledajući samo zadnje 3-4 godine...
Nekako mi se čini da ima još takvih slučajeva, osim 3LG i 7DX... ;)

Čestitam na novoprijavljenom i staroostvarenom rezultatu!
Drago mi je da se uzorak širi :)

Bilo bi lijepo da i ostali zavire u stare logove ili nove koje ne preuzima R5GA pa prijave najbolje rezultate na listu.

73!

73,

Tom, 9A5TO, 9ARS25

More
2 godina 8 mjeseci ago - 2 godina 8 mjeseci ago #6735 od 9A1AA
9A1AA replied the topic: CQ WPX SSB 2014
Ako mi mladi kolega Tomislav dozvoli ja ću reći svoje skromno mišljenje o ovim rejtovima, poštujući sve naše vrhunske operatore, a na našu sreću imamo ih dosta s obzirom na broj aktivnih kontestera iz 9A. Po meni 20 i više top class operatora B)

Ovi brojevi u rejtu nisu samo odraz sposobnosti operatora (naravno ona je tu jako bitna) već i prilike da se netko nađe u situaciji da može odraditi preko 400 veza u satu (phone) ili 300 (cw).

U prijevodu......džaba ti brzina i sve sposobnosti ako nemaš signal i propagacije za pravi pile up ;)

Podržavam ideju o 9A RTC-u
Mogla bi to biti jedna od vrlo pametnih aktivnosti CRO CC ;)

73, Ivo 9A1AA
Zadnja izmjena: : 2 godina 8 mjeseci ago od 9A1AA.

More
2 godina 8 mjeseci ago #6736 od 9a3xv
9a3xv replied the topic: CQ WPX SSB 2014
Zanimljivo.... :) Nastavno na ovodnevnu offtopic temu...

Analog Contest Rate Meter
http://www.ebay.com/itm/Contesting-rate-accessory-/331308653803?pt=US_Code_Keyers_Keys&hash=item4d2388dceb

Na drugu podtemu
Svojevrsni xRTC smo već imali tijekom 9A15BB proslave, pa nas možete pitati za organizacijaska iskustva.. ;) samo da ne bude kao kod nas da neki tpopovi "ponikoše i u crnu zemlju pogledaše" i radije odradiše MW hrkljuš.. :evil:

http://cro-cc.net/index.php/forum/10-clanske-diskusije/5234-hrk-ljus-2014#6640

sri for offtopic...

73xv

Moderatori: 9A1AA9A4M9A5K
Vrijeme kreiranja stranice: 0.434 sekundi
Pokreće Kunena Forum