Nije moguće dodati vijest ...

More
8 godina 8 mjeseci ago #4660 od 9a6jrz
Pozdrav,

Htio sam dodati vijest preko Korisnički izbornik -> Pošalji vijest, ali mi javlja da 403 - Nemate dopuštenje za pregled.

73 de 9a6jrz

Please Prijava to join the conversation.

• 9A1AA
  • Posjetitelj
  • Posjetitelj
8 godina 8 mjeseci ago #4661 od 9A1AA
Replied by 9A1AA on topic Re: Nije moguće dodati vijest ...
Kod mene sve radi. Vidjet ću sa webmasterom gdje zapinje :unsure:

• 9A1AA
  • Posjetitelj
  • Posjetitelj
8 godina 8 mjeseci ago #4663 od 9A1AA
Replied by 9A1AA on topic Re: Nije moguće dodati vijest ...
Nakon konsultacija sa web mastorom saznadoh da je zamišljeno da sve vijesti, komentari, primjedbe i ostalo idu preko urednika ovoga portala kroz opciju "Kontakt".

Do sada je (po mom mišljenju) sve dobro funkcioniralo pa ne vidim razloga da i dalje ne bude tako ;)

More
6 godina 5 mjeseci ago #6506 od 9A5HZ
Pozdrav!
Gledam novi izgled i mislim da je ok. Treba malo osvježenja hi.... jedino što kod mene ne radi je što me neće zapamtiti pa moram svaki put upisivati iznova podatke. Nisam pročita da se netko požalio na to pa bi molio da se provjeri da ne bi bio kakav problem.
Zahvaljujem ;)

73 Zlatko

• 9A1AA
  • Posjetitelj
  • Posjetitelj
6 godina 5 mjeseci ago #6507 od 9A1AA
Replied by 9A1AA on topic Nije moguće dodati vijest ...
Zlatko, sad sam ti htio ostaviti poruku na chatu pa sam skužio da nam se i to zametnulo prilikom ovog upgrade-a :(

Sad će to naš Marko riješiti ;)

More
6 godina 5 mjeseci ago #6509 od 9A5HZ
Pozdrav Ivo!
Nisam ni sumnjao da se to neće riješiti ali sam sumnjao o razlogu problema hi......točnije mjesto gdje je problem.

Zahvaljujem

:)
73 Zlatko

More
6 godina 5 mjeseci ago #6511 od 9a8mm
Pozdrav Zlatko i Ivo.

Vratio sam Chat (u malo drukčijem izdanju, ali vjerujem da će vam se svidjeti).

Vezano za problem s prijavom: dali možeš probati stisnuti Ctrl-F5 u web pregledniku nakon što otvoriš cro-cc.net, da ti se pobriše cache? Moguće je da je to uzrok takvog ponašanja.
Za sada ga nisam uspio dobiti na testnim računalima pa ako ti se greška još pojavljuje, molim te da mi napišeš koji web preglednik koristiš i na kojem operativnom sustavu, da pokušam odsimulirati grešku.

Marko, 9A8MM

More
6 godina 5 mjeseci ago #6516 od 9A5HZ
Marko pozdrav!
Još uvijek isti problem. Piše da sam online a prijavljen nisam. Svaki put kad zatvorim Google Chrome ili Explorer 11 kod ponovnok pokretanja tj otvaranja cro-cc moram se prijaviti. Koristim win7. Ako trebaš još nešto javi.
Pozdrav
73 Zlatko

Vrijeme kreiranja stranice: 0.175 sekundi
Pokreće Kunena Forum