HRK"ljuš" 2014

More
3 godina 6 mjeseci ago - 3 godina 6 mjeseci ago #6640 od 9a3xv
9a3xv created the topic: HRK"ljuš" 2014
Neki bi pitali jel to bio neki contest..

Pozdrav svima!

U povodu proslave 15. obljetnice postavljanja prvog stupa na Babinom Brdu (9A4M) istoimena ekipa je u sklopu proslave organizirala interno natjecanje u stilu WRTC. Radilo je pet postaja QRP s približno istim setupam po principu WRTC (INV V,5W i pješak). Natjecanju su pristupli slijedeći operatori i ostvrili slijedeći plasman (bodovali smo samo broj QSO):
9A1CSK/QRP 80q, op 9A4W
9A1CAB/QRP 69q, op 9A4WW
9A1CJJ/QRP 66q, op 9A3XV
9A1CQC/QRP 55q, ops OM3BH, YU1LA
9A1CQW/QRP 50q, ops 9A6C, 9A9RR

Suci su bili Tibi, OM3RM i Mate, 9A4M...

Ekipa 9A1CQW/QRP uložila je prigovor natjecateljskoj komisiji zbog nejednakih uvjeta rada i nepoštivanja pravila :silly: , ali bez obzira na to svi smo se dobro zabavili u ovim teškim uvjetima rada. :) Ispričavamo se svima zbog potrebe ponavljanja podataka jer smo svi imali strašne smetnje zbog blizine postaja. :( Čestitke onima koji su nas čuli, a pogotovo onima koji su to uspjeli od prve, te u prvom periodu. ;)

Povodom obilježavanja ove obljetnice danas, pa sve do 31.12.2014. bit će aktivan prigodna pozivna oznaka 9A15BB.

Srdačan 73 svima s ove naše male proslave!
Sale - 9a3xv
Zadnja izmjena: : 3 godina 6 mjeseci ago od .

Please Prijava or Stvori račun to join the conversation.

More
3 godina 6 mjeseci ago #6641 od 9a6c
9a6c replied the topic: HRK"ljuš" 2014
Samo da pojansim - prigovor ekipe 9A1CQW odnosio se na preveliku razliku u broju veza u odnosu na konkurenciju, što smatramo posve neopravdanim, obzirom na istrovjetne uvjete rada :laugh:

Na žalost, obzirom da se lokalno povjerenstvo za natjecanje nalazi u permanentom sukobu interesa, prigobvor je odbačen kao neosnovan čime je sudbina CQW ekipe zapečaćena :(

More
3 godina 6 mjeseci ago #6642 od 9a2eu
9a2eu replied the topic: HRK"ljuš" 2014
Čestitke svim 9A1C../qrp timovima, odlična ideja, solidni qrp signali, nadam se da su se svi dobro zabavili. Inače što se tiče samog HRKljuša vrlo slaba aktivnost i loše prilike prema jugu...Nadam se da će neko slijedeće domaće natjecanje biti posjećenije...

More
3 godina 6 mjeseci ago - 3 godina 6 mjeseci ago #6643 od 9a3ty
9a3ty replied the topic: HRK"ljuš" 2014

9a2eu napisao: Nadam se da će neko slijedeće domaće natjecanje biti posjećenije...

Da ih nije "pojela" istarska lisica ja znam bar dvojicu redovnih natjecatelja koji bi sudjelovali. :) Šteta što se nije vodilo računa da se ionako rijetka domaća natjecanja ne preklapaju u terminima. I to još uz "blagoslov" HRS-a. :(

No, ekipa iz 9A3W se unatoč crnim oblacima koji su prijetili i jačom kišom opet dobro zabavila na još jednoj mini-ekspediciji. Imali smo čak i snimanje "hepi" spota uz motivacijsko zagrijavanje prije natjecanja jer smo ovaj put dovoljno rano uspjeli montirati antenu i ostatak opreme.
Hvala svima s kojima smo uspjeli odraditi vezu a isprike onima koje nismo uspjeli čuti. Sretno i do slušanja u Kupu Jadrana :)
Zadnja izmjena: : 3 godina 6 mjeseci ago od 9a3ty.

More
3 godina 6 mjeseci ago #6644 od 9A4QV
9A4QV replied the topic: HRK"ljuš" 2014
A neke je "pojeo" i sajam u Pordenone, kao i svake godine...
Timing sucks...

QV

More
3 godina 6 mjeseci ago #6645 od 9A1UN
9A1UN replied the topic: HRK"ljuš" 2014
Kao poslje svakog hrkljusa misljenja sam, kao i ostali iz sa kojima sam razgovarao, da bi trebalo contest pomaknuti sat kasnije. Ovako prva dva perioda su katastrofa.
Aktivnost losa..

More
3 godina 6 mjeseci ago - 3 godina 6 mjeseci ago #6646 od 9a2vx
9a2vx replied the topic: HRK"ljuš" 2014
Mene više smeta ovo "sakrivanje prijavljenih rezultata" od nekih naših kolega. Kao da žele nešto "zatajiti". :evil:
Malo je "čudno" da sa 0 bodova ili 144 mogu biti množitelji za klub, a drugi sa mnogo više bodova nisu množitelji HI! :P
No to je njihov stav.
Ja bih zbog toga predložio da se ne pojavljuju prijavljeni rezultati niti rang lista prije isteka roka za predaju logova.
Samo neka napišu tko je predao log,.
A Miljenko bi to mogao napraviti. Tako pojedinci ne bi trebali sakrivati prijavljene rezultate.

73! Zvone
Zadnja izmjena: : 3 godina 6 mjeseci ago od 9a2vx.

More
3 godina 6 mjeseci ago #6647 od 9a3r
9a3r replied the topic: HRK"ljuš" 2014
Mislim da su najbolju zabavu imale stanice 9a1c../qrp, bile su pravo osvježenje na bandu, ostalo ispod prosječno, malo HP stanica pa nije bilo gužve i čekanja u redu za uraditi qso tako da sam unatoč lošijoj aktivnosti napravio sa istom opremom više veza nego prošle godine :ohmy:

Kad bi svi radili /QRP ili barem LP bilo bi još više veza...

73, Rudy 9a3r

More
3 godina 6 mjeseci ago #6648 od 9A6XX
9A6XX replied the topic: HRK"ljuš" 2014
Istarska Lisica, Pordenone, fešta na Babinom Brdu... jedan opaki vikend... baš mi je žao 9A15BB druženja, iako nije bilo loše vidjeti ni 9A3MR & Co u elementu :silly:

9A2EY je uvijek pun entuzijazma pa je slušao prvi period na goniometar, po njegovim rječima 9A3W, 9A9M najjači :-)

73,
Hrle - 9A6XX

More
3 godina 6 mjeseci ago #6649 od 9A3MR
9A3MR replied the topic: HRK"ljuš" 2014
Zbilja je bilo teško za odlučiti, Babino brdo, Pazin, HRKljuš od doma...otišao u Pazin i odlično se proveo....hvala XYLki i kćeri što su na sebe preuzelo obaveze kod kuće...CU u Kupu Jadrana. :)

Pozdrav
Rolando 9A3MR
Privitci:

Vrijeme kreiranja stranice: 0.211 sekundi
Pokreće Kunena Forum