9A KV natjecnja - hamspirit, pravila..etc...etc...

• 9A1AA
  • Topic Author
  • Posjetitelj
  • Posjetitelj
4 godina 2 mjeseci ago - 4 godina 2 mjeseci ago #7250 od 9A1AA
Evo ga drage kolege.......
Nadam se da će ono "etc" biti dovoljno široko da ne odemo opet van teme ;)
Last edit: 4 godina 2 mjeseci ago by 9A1AA.

Please Prijava to join the conversation.

More
4 godina 2 mjeseci ago - 4 godina 2 mjeseci ago #7251 od 9A7DX
Sad sam tek pročitao sve postove pa da se nadopunim, ima tu cool ekipe ;)

4qv:

Adame zbilja si dao banalan primjer, a pitam te ja imaš li još koji osim ovog ??

Nemaš jelda ...... e vidiš

Sad te pitam čemu prozivat nekog kog ni neznaš, zamarat se šta je on radio 4min na cw, zašto ima 2vr umjesto 2vq/p u logu i slično ? Ali ajde valjda ti to voliš. Sam šteta što onda zamaraš i druge. Bar mi se tak čini ovak na prvu. Osobno te nepoznam i nemam ništ protiv tebe. Al ovo ti je bez veze totalno

To što se netko ne javlja u ovim hrkljuš zadrugarskim natjecanjima ne znači da ne sluša.. Imaš puno ljudi u Hrvatskoj koji puno slušaju a nemaju spojen ni mikrofon a ni taster.... ali slušaju jer se bave nečim drugim, radioamaterskim hobijem a ne pokušajem muljanja u natjecanjima.
Eto, želim ti puno uspjeha u kontestiranju. Ako te čujem, javiti ću ti se, naravno ako budeš mogao primiti. Neš ti brzine 50wpm.

Vidiš ja osobno mislim da svi ti koji se bave nečim drugim - a čini mi se da je to više pisanje po forumima, zabadanje nosa u tuđe dvorište, traženje dlake u jajetu ili tako nešto - bolje da spoje mikrofon i taster i da se jave u HR contestima.

Hvala na ljepim željama, i tebi također.

Ovo o 50wpm neću kometirat

2vx:
Prva rečenica ti nema veze s nastavkom.
Oprosti, ali ako hoćeš raditi QRQ 45+ ili 55+ tko ti brani da napraviš svoje propozicije za QRQ, gdje ćeš biti ti i još 5-6 iz 9A.

Kao što ti je 5cw pojasnio, ne radi se o 45 ili 50 nego o principu. Pa naravno da neću raspalit nekome ko kuca 25, nisam idiot. I naravno da ću se prilagodit svakom, i meni je u cilju da me primi iz prve i točno.

6xx
S vremenom su se počele događati nuspojave da ljudi kada nisu sigurni ili kada se dogodi neki problem takve prirode jednostavno brišu veze iz loga i ispade sve više NIL-ova.

Dečko je dobro primjetio, očito radi u natjecanjima i kuži neke stvari. Šta sam ja trebo kad mi je robot izbacio grešku izbrisat vezu ili ?

2vx
Pa ljudi smo, Zato imamo grešaka. Nije problem griješiti, nego se stavljati iznad svih. A to neki pokušavaju...

Neznam po čemu si to zaključio i stvarno mi to nije cilj
Meni samo bilo skroz glupo kad sam vidio da čovjeka zajebavaju jer je qrp/p i što se stalno nešto izmišlja i cjepi.

6c
Već sam mislio da smo peglanje logova iz povijesti tamo i ostavili, a kad ono :silly:
Mislim da je javno post contest tračanje OK, osobito ukoliko je dobronamjerno i pristojno, ali mi se nekako čini da je nizbrdica bila neodoljiva.

Ponavljam:

Da sam htio peglat log, vjeruj mi popeglo bi ga. Nebi mašio 9a56k i cw na 3700 !! To je bio jedan od rijetkih contesta gdje nisam puco na plasman. S vertikalkom i bez bvg's nemoguće. Nego išo podjelit bodove i povećat aktivnost. Brisanje veze mi u tom trenutku nije bilo fora, ovo mi se činilo jednostavnije i to je sve, a ti na to gledaj kak očeš.

Meni je sve što je vezano uz contest OK, pa čak i tračanje ako ima nekog smisla. Možda netko iz ovog nešto nauči, nikad se nezna.

Dobro je Ivo rekao, konačno malo aktivnosti na forumu

Pozz ekipi B)
Last edit: 4 godina 2 mjeseci ago by 9A7DX.

Please Prijava to join the conversation.

Vrijeme kreiranja stranice: 0.150 sekundi
Pokreće Kunena Forum