RDXC 2009 - pozivnica

• 9A1AA
  • 9A1AA's Avatar Topic Author
  • Posjetitelj
  • Posjetitelj
8 godina 2 tjedana ago - 8 godina 2 tjedana ago #1895 od 9A1AA
9A1AA replied the topic: Re:RDXC 2009
Tako je Krešo.....9A3B je bio prvotno u low power....pa u check log.........i sada u high power....

Za druge nisam pregedavao ali ću proučiti kada uhvatim vremena.

Ja, 9A1AA, sam radio SAM kao 9A3B u RDXC s nekih 400 watta Outputa i trebao sam biti dikvalificiran kao i svi oni koji su radili s više od 1500 watta ili oni koji nisu radili sami u kategoriji "jedan operator".......

Da, ja imam "jajca" reći to......kao i to da je ovo sigurno zadnji low power sa snagom većom od 100w outa......

Da, ja imam obraza i znam se zacrvenjeti......

Da, pristajem na sve komisije ovoga svijeta jer se ne stidim svojih operatorskih znanja i umjeća. Molio bih samo da komisija bude i kod konkurencije jer ni FL 2277 nije low power, zar ne ??

Da, griješio sam i mene je moj kamen sustigao ali vjerujute mi i druge će...........
Zadnja izmjena: : 8 godina 2 tjedana ago od 9A1AA.

Please Prijava or Stvori račun to join the conversation.

More
8 godina 2 tjedana ago #1898 od 9a5cw
9a5cw replied the topic: Re:RDXC 2009
9A1AA wrote:

Tako je Krešo.....9A3B je bio prvotno u low power....pa u check log.........i sada u high power....

Za druge nisam pregedavao ali ću proučiti kada uhvatim vremena.

Ja, 9A1AA, sam radio SAM kao 9A3B u RDXC s nekih 400 watta Outputa i trebao sam biti dikvalificiran kao i svi oni koji su radili s više od 1500 watta ili oni koji nisu radili sami u kategoriji "jedan operator".......

Da, ja imam "jajca" reći to......kao i to da je ovo sigurno zadnji low power sa snagom većom od 100w outa......

Da, ja imam obraza i znam se zacrvenjeti......

Da, pristajem na sve komisije ovoga svijeta jer se ne stidim svojih operatorskih znanja i umjeća. Molio bih samo da komisija bude i kod konkurencije jer ni FL 2277 nije low power, zar ne ??

Da, griješio sam i mene je moj kamen sustigao ali vjerujute mi i druge će...........

Razlika izmedju TL922 i FL2277 je skoro pa duplo... bolje da ne razglabamo o toj temi jer bi na vidjelo doslo svasta. 73

More
8 godina 2 tjedana ago #1899 od 9A9L
9A9L replied the topic: Re:RDXC 2009
Kako je krenulo ispast ce da je 950 SDX QRP stanica. U koju kategoriju ce onda OM-ovi, ALFA-e i poneki HM sa po nekoliko "flasica" na izlasku.

73's de Leon 9A9L

• 9A1AA
  • Posjetitelj
  • Posjetitelj
8 godina 2 tjedana ago #1900 od 9A1AA
Da.....da....Nisam ni sumnjao koga će prvoga zasvrbiti prsti....zar ne pa3k?

Snaga je bila veća od 100 watta. Snaga nekih drugih u 9A je bila veća od 1500 watta.U kategoriji "jedan op" za neke 9A postaje je radilo (i gotovo uvijek radi) više operatora…….Zar je moj prekršaj veći od njihovog??....

Da, kao što rekoh, ja radim SAM u single op, pa je zato i sva "slava" na meni ali sam tu i kada treba staviti i "jajca" i "obraz"………

Ja sam svoje rekao....i to je to....tko je razumio, razumio je ..............

Drago mi je da vidim da ima ipak (najmanje) jedan koji bi bacio kamen jer nikada nije prekršio pravila natjecanja……..

No, pošto sam zagovornik držanja teme, nastavit ću u tome stilu......

Moglo bi biti ovoga puta dosta bodova za CRO CC u "Club Competition".

Prošle, 2008., imali smo prijavljeno samo 8,3 milijuna i završili na 18. mjestu.

Ove godine imamo (pretpostavljam) više od 30 miljuna bodova što bi trebalo biti dovoljno za TOP-TEN. Rezultati za klupsku kategoriju još nisu objavljeni……….

More
8 godina 2 tjedana ago - 8 godina 2 tjedana ago #1901 od 9a5cw
9a5cw replied the topic: Re:RDXC 2009
9A1AA wrote:

Da.....da....Nisam ni sumnjao koga će prvoga zasvrbiti prsti....zar ne pa3k?

Snaga je bila veća od 100 watta. Snaga nekih drugih u 9A je bila veća od 1500 watta.U kategoriji "jedan op" za neke 9A postaje je radilo (i gotovo uvijek radi) više operatora…….Zar je moj prekršaj veći od njihovog??....

Da, kao što rekoh, ja radim SAM u single op, pa je zato i sva "slava" na meni ali sam tu i kada treba staviti i "jajca" i "obraz"………

Ja sam svoje rekao....i to je to....tko je razumio, razumio je ..............

Drago mi je da vidim da ima ipak (najmanje) jedan koji bi bacio kamen jer nikada nije prekršio pravila natjecanja……..

No, pošto sam zagovornik držanja teme, nastavit ću u tome stilu......

Moglo bi biti ovoga puta dosta bodova za CRO CC u "Club Competition".

Prošle, 2008., imali smo prijavljeno samo 8,3 milijuna i završili na 18. mjestu.

Ove godine imamo (pretpostavljam) više od 30 miljuna bodova što bi trebalo biti dovoljno za TOP-TEN. Rezultati za klupsku kategoriju još nisu objavljeni……….

Ivo znas da ja imam uvijek nesto za reci ;) Nije me briga sta drugi rade sve dok ne dodje u pitanje rezulatat :P
Ja sam uvijek spreman staviti otvorene karte na stol !
Odosmo sa teme... sri za offtopic. 73
Zadnja izmjena: : 8 godina 2 tjedana ago od 9a5cw.

• 9A1AA
  • Posjetitelj
  • Posjetitelj
8 godina 2 tjedana ago #1903 od 9A1AA
Pa3k, cijenim to kada netko kaže što misli pa makar mi se to i ne svidjelo.

Mnogo je događanja u zadnje vrijeme. Ovaj RDXC je "kačji mašalj" za neka domaća događanja :cheer:

More
8 godina 4 dana ago #2007 od 9A6XX
9A6XX replied the topic: Re:RDXC 2009
Lijepo je sad priznati puno toga, ali nekad su padale teške riječi. Možda sam trebao Ivu poslušati i pokupiti mu linear kad mi se pred nekoliko godina na hamradio.hr forumu obratio sa riječima:

"Hrvoje, molim te da ne ideš "of topic". Nisam htio glupu raspravu neko da časopis bude bolji i kvalitetniji
Dodji u Belišće i nosi taj moj "linear". Valjda ćeš onda i ti napraviti kakav dobar rezultat............
Ove godine je bila potpuno druga kategorija i potpuno drugi, lošiji. rezultat. No kako da ja to tebi objasnim kad ti to ne kužiš...........Daj odrasiti i ostavi me na miru. Ja tebe nisam dirao........."

Izgleda da su se podjetinjili u RDXC odboru.

Mene sad to toliko ne dira, čist mi je svejedno, ali tada mi je smetalo jer sam se sam borio s time i bio vrlo aktivan low power contester i bio bi napravio kakav dobar rezultat da nije bilo ovakvih...izgleda da sam radio conteste u krivo vrijeme :-)

No hard feelings Ivo.

73,
Hrle - 9A6XX

• 9A1AA
  • Posjetitelj
  • Posjetitelj
8 godina 4 dana ago #2009 od 9A1AA
NHF Hrle

Ja sam svoje rekao. O ostalom možemo negdje uz pivo....
Kamo li sreće kada bi svi u low power imali max 100 watta.
Možda i to jednom doživimo. Dok to ne bude pokušat ćemo složiti jedan linear od 1,5 kw pa da se može raditi i u high power.

Vrijeme kreiranja stranice: 0.286 sekundi
Pokreće Kunena Forum