ZK 2015

• 9A1AA
  • Topic Author
  • Posjetitelj
  • Posjetitelj
5 godina 7 mjeseci ago #6866 od 9A1AA
ZK 2015 was created by 9A1AA
Haha...vidim dosta veliku aktivnost na portalu ali nitko ni da zucne o nedavno završenom Zimskom KV kupu :(

Evo ja ću otvoriti temu ako se vi stidite :silly:

Meni je najsimpa bilo što su mi neki pokušali "prodati" oznake županije koje ne postoje.....no sve je dobro završilo ;)

Please Prijava to join the conversation.

More
5 godina 7 mjeseci ago #6867 od 9A4MF
Replied by 9A4MF on topic ZK 2015
ako sam dobro primijetio, bio sam jedini iz PS, no, ni to nije ništa značilo da su mi "bježali" sa freq, dok sam ih zvao,,,, :( zadovoljan, guštao, no, bit će antena za ssb period ;)

73

More
5 godina 7 mjeseci ago #6868 od 9a2mf
Replied by 9a2mf on topic ZK 2015
Nije vrag da će se nastaviti polemika oko PS ili SL, koja se desila prije nekoliko godina kada sam i ja bio jedini
iz te županije! Koji je množitelj momentalno aktualan? :( :)
No, Miro, za SSB dio znam da nisi bio jedini!

Nažalost, ja više nemam mogućnosti na taj band.

9a2mf

• 9A1AA
  • Topic Author
  • Posjetitelj
  • Posjetitelj
5 godina 7 mjeseci ago - 5 godina 7 mjeseci ago #6869 od 9A1AA
Replied by 9A1AA on topic ZK 2015
A nije Franjo. Dečki nisu pazili pa su umjesto županije počeli davati auto reg.oznaku za Slavonski Brod :)

Potrošio sam nešto vremena na CW da im objasnim da ne postoji u ovom Kupu multiplier SB nego je ispravna oznaka BP i dečki su dalje nastavili davati ispravnu oznaku.

Nadam se samo da to neće izazvati pomutnju kod Robija jer bilo bi OK upisati oznaku koju je ta postaja davala (u prvih 6-7 veza) ali ne možeš je upisati jer ta oznaka nije na popisu multija i svaki dobar software ti to neće dozvoliti. Mene je DXLog odmah upozorio da takvu oznaku ne mogu upisati......
Last edit: 5 godina 7 mjeseci ago by 9A1AA.

More
5 godina 7 mjeseci ago #6870 od 9A6TT
Replied by 9A6TT on topic ZK 2015
Pozdrav

Moj prvi zimski kup odrađen uspjesno. Postavio sam sebi letvicu prije da ako napravim u 15 veza po periodu ja zadovoljan odlican uspjeh. Ispalo je ipak 50 veza u dva perioda znaci 10 vise od postavljene letvice po periodu. Hvala svima na vezama nadam se da ste me dobro culi dipol napravljen prekjucer a jutros postavljen odradio vrhunski. Cujemo se na proljece.

73

More
5 godina 7 mjeseci ago #6872 od 9a6c
Replied by 9a6c on topic ZK 2015
Evo i mene...

Odlučio sam se za QRP prije svega da vidim kako mi antena pjeva na ovoj poziciji i čini se da je OK, jer sam uglavnom dozvao sve što sam htio, osim 9A2G u oba SSB perioda - grmio, ali stativa :(

I mene su malo smeli momci iz CSB ekipe, mislio sam da je DXlog zablokirao i već krenuo redati svece autoru, a onda se sjetio da taj čak ima i listu množitelja na kojoj nema SB :laugh:

Ma nije to strašno, u KJ su neki davali i SK B)

Kao kuriozitet samo bih spomeno da sam od tri postaje u IV periodu dobio broj 99 :laugh: Jednom sam čak i dao 88 :kiss: :kiss: :kiss: Pa ga pitam je li to u redu i čovjek se počne pravdati, kaže - nisam ja nego program :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

Aktivnost je bila bitno lošija nego prijašnjih godina, a to se i vidi po broju veza jakih momaka. kod mene je u okvirima mogućeg, daklem 107 qso i nešto preko 14 K.

Eto koliko znači dobra priprema i odustajanje samo dva kluba :dry:

Ono što me opet brine je robi koji ne voli moj cabrillo i neće ga primiti...kao i u KJ. Tvrdi da to nije cabrillo...

More
5 godina 7 mjeseci ago #6873 od 9A5M
Replied by 9A5M on topic ZK 2015
Cak i vise veza nego lani, znaci aktivnost porasla :) ... 67 u CW kat.
bodova nesto manje nego lani ...+5k pts

More
5 godina 7 mjeseci ago #6874 od 9a6c
Samo da izvijestim da je problem kod uploada bio ".cbr" dodatak moje datoteke koju je robot vidio kao sliku i škartirao. Miljenko je problem riješio - nadam se - i log je na robotu.
Kombinacija Mozille, WIN XP i ovog robota u mom slučaju nije s epokazala produktivna, ali bar se zna što je.

Glede aktivnosti, ipak bih ostao pri svom bez obzira na Marinovih 67 CW veza, a siguran sam da će to i konačni rezultati pokazati - mislim da nitko nije prešao 160 qso, a to je dalekooo ispod prijašnjih godina.

• 9A1AA
  • Topic Author
  • Posjetitelj
  • Posjetitelj
5 godina 7 mjeseci ago #6875 od 9A1AA
Replied by 9A1AA on topic ZK 2015

9a6c napisao: Glede aktivnosti, ipak bih ostao pri svom bez obzira na Marinovih 67 CW veza, a siguran sam da će to i konačni rezultati pokazati - mislim da nitko nije prešao 160 qso, a to je dalekooo ispod prijašnjih godina.

Ispravak netočnog navoda. 9A8A i 9A1CRR su na 170 i sitno.....

More
5 godina 7 mjeseci ago #6876 od 9a6c
Izvinjavam se, mlogo se izvinjavam :blush: :blush: :blush: :blush: :blush:

Saću oma poć ulčinit pokoru i bude li sriće, možda mi se i oprosti do idućeg susreta :side:

Vrijeme kreiranja stranice: 0.220 sekundi
Pokreće Kunena Forum