9A CW 2015

More
4 godina 9 mjeseci ago - 4 godina 9 mjeseci ago #7143 od 9A7DX
9A CW 2015 was created by 9A7DX
Upravo posjetih stranicu 9A CW CONTESTA i gotovo da ne povjerujem.

S obzirom da smo rezultate od lani čekali skoro godinu dana, očekivo sam i ostalo u tom tonu, a kad ono ...

Za prvo mjesto u svijetu 4 dana ljetovanja u Dubrovniku :woohoo: :woohoo: :woohoo:

Dobro, nije baš u sred sezone, treba doc do tam i tak, al svejedno...

Svaka čast !! Možda se ljudi aktiviraju. Ne baš zbog prve nagrade, nego iz znatiželje hehe.

Premda je sigurno bitnije bilo objavit rezultate od lani (pa i preklani) na vrijeme i poslat neke nagrade, ali jbt ga sad.

Eto ja ću se djelom i zbog ovog marketinškog trika pokušat javit što više. A bude netko i sa lokacije radio.

Long live CW :whistle:

p.s. Dajde i za 9A izlet negdje, netreba bit 4 dana ali nek bude za Multi ekipu :P :whistle:
Last edit: 4 godina 9 mjeseci ago by 9A7DX.

Please Prijava to join the conversation.

More
4 godina 9 mjeseci ago #7144 od 9a5st
Replied by 9a5st on topic 9A CW 2015
Predlažem KH6 2 dana !!!

9A5ST

More
4 godina 9 mjeseci ago #7145 od 9a6c
Replied by 9a6c on topic 9A CW 2015
Mene sad zanima ko to plaća...ako je donacija, pristojno bi bilo to i naglasiti kod objave, a ako mi plaćamo :whistle: :pinch: :evil: :S :side: :woohoo: :blink: :silly: :dry: :huh: :ohmy: :unsure:

More
4 godina 9 mjeseci ago #7146 od 9a9r
Replied by 9a9r on topic 9A CW 2015
:)
Pozdrav,

mislio sam nešto suvislo napisati, ali sam odustao.
Sve skupa od ažuriranja ove stranice i informacija koje su bitne za natjecatelja
pa do muka, tišine, indolencije odgovornih....žalosno.

Izgleda da sve ovo ne služi svrsi promoviranja i okupljanja ljudi koji će izmjeniti ideje, napraviti pozitivnu atmosveru i konkurenciju.

Minimum pristojnosti organizatora natjecanja bio bi barem pohvaliti DONORA.

Nemam volje sudjelovati i neću sudjelovati ....

73 GH GL
Vlatko 9A9R

More
4 godina 9 mjeseci ago - 4 godina 9 mjeseci ago #7147 od 9A4M
Replied by 9A4M on topic 9A CW 2015

9a9r napisao: :)
Minimum pristojnosti organizatora natjecanja bio bi barem pohvaliti DONORA.

Kako će pohvaliti kad se još ni ne zna tko su Donori plaketa za 2014. godinu - iako smo mi koji jesmo to uredno platili? Pitanje jesu li i poslane? Ja ju dobio nisam.
:(

9a9r napisao: :)
Nemam volje sudjelovati i neću sudjelovati ....

Bez obzira na indignaciju spram aktualnog HRS managmenta - imam volje sudjelovati i sudjelovati ću. Jer držim da je je ovo NAŠE natjecanje. Jednako i moje, koliko i tvoje i svih drugih koji su od prvih ideja na ovamo na bilo koji način uz Croatian cw contest...
:P

Pozdrav svima i čujemo se za vikend.

Mate 9A4M
Last edit: 4 godina 9 mjeseci ago by 9A4M.

More
4 godina 9 mjeseci ago #7148 od 9A8A
Replied by 9A8A on topic 9A CW 2015
Pozdrav !

Bio sam na sastanku IO-a i tamo je receno da ce plake kasniti tako da ih ne ocekujte prije kontesta?! :blush: :blush: :blush: :angry:

Ako budem imao vremena javiti cu se da barem podijelim bodove, sretno svima Vama koji cete se natjecati za ozbiljno !

73
Mark

More
4 godina 9 mjeseci ago #7149 od 9a6c
Replied by 9a6c on topic 9A CW 2015
Izgleda da ćemo na kraju svi raditi za neka dobra, dobra, dobra stara vremena :P

Samo jbg, nema vibre, nema štosa u ovim našim contestima, radiš kao sve nešto za sebe i to, a mi smo kakti nekakav contest club, ono ka :silly:

Tako ću i ja pritisnut godinama i manjom adrernalina vjerojatno odrljati neki gornji band u low level kategoriji pa makar i ozbiljno ;)

Prilike su ionako koma, ujutro na 40 m skoro nikog nema, a na 20 m par EU i danas za divno čudo VK2ARZ sa solidnim signalom oko 15 UTC.

A dobro...

More
4 godina 9 mjeseci ago #7150 od 9A7DX
Replied by 9A7DX on topic 9A CW 2015
Jasno je da je menagment totalno zabrljo. Pa evo i ja pozivam odgovorne da se uozbilje i odrade ove godine posao kak spada. Za dobre promjene nikad nije kasno !

Bez obzira na indignaciju spram aktualnog HRS managmenta - imam volje sudjelovati i sudjelovati ću. Jer držim da je je ovo NAŠE natjecanje. Jednako i moje, koliko i tvoje i svih drugih koji su od prvih ideja na ovamo na bilo koji način uz Croatian cw contest...

Bravo Mate ! Uprave se mjenjaju, a radnici (i tvrtke) ostaju ;) :whistle:

Long live CW & long live 9A

zz

More
4 godina 9 mjeseci ago #7155 od 9A5TO
Replied by 9A5TO on topic 9A CW 2015
Ja ću s vremena na vrijeme tijekom subote biti SWL. S ciljem da bez pomoći skimmera pronađem što više 9A's.

73, GL!

73,

Tom, 9A5TO, 9ARS25

More
4 godina 9 mjeseci ago #7156 od 9a2eu
Replied by 9a2eu on topic 9A CW 2015
9A7T će kao i svake godine do sada, a sudjelujemo od samog početka, sudjelovati u MS kategoriji. Mate je u pravu, ovo je naše jedino međunarodno natjecanje i predstavimo svoju zemlju i sebe u najboljem svjetlu. Na godinu je dvadeseta godišnjica 9A CW Contesta, Stavimo na stranu osobne razmirice i pridonesimo da ovo natjecanje opstane.
Čujemo se u subotu i nedjelju na svim opsezima. Long live CW!
73 de Zlatko, 9A2EU

Vrijeme kreiranja stranice: 0.200 sekundi
Pokreće Kunena Forum