Kup Jadrana 2015

More
4 godina 10 mjeseci ago #7108 od 9A3AG
Replied by 9A3AG on topic Kup Jadrana 2015

9a2vx napisao: HA, HA, opet je sudac radio u kontestu! Ma Bravo!

e, koji si ti lik.... to je isto k'o da veliš da ekipa s dolje navedenog linka ne smije delat u CQWW....

www.cqww.com/contact.htm

dajte se bavite hobijem a ne "kuhinjama" i bude vam svima bolje.....

73

Please Prijava to join the conversation.

More
4 godina 10 mjeseci ago #7109 od 9a2vx
Replied by 9a2vx on topic Kup Jadrana 2015
Prijatelju!
1. Nemoj uspoređivati kontest koji je uhodan godinama i ovaj naš koji je u zadnje dvije godine pretrpio toliko neugodnosti da se ovdje ne može niti napisati, jer sve već piše po forumima. Na žalost i njima "promakne poneka greška" npr radio sam i odradio, te dobio papirnatu QSL sa SA1A, a oni mi poništili i rekli da je vjerovatno bio HA1A (HI) Naravno nisu napisali "Not in log SA1A .
2. Ona prva ekipa su entutzijasti koji su DAVALI PRIJEDLOGE za bolji kontest. Nama se naš menadžer smije kada mu nešto predložimo.
3. Direktori su direktori, Pa i mi imamo našeg Predsjednika HRS, a i naš 9A2R bi mogao biti jedan od njih da nema toliko "krivih poteza" u ove dvije godine, od nerazbgovaranja s glavnim programerom , do stavljanja logova iza deadlinea itd. A zar to nije mutljavina.
4. Ona dolje četvrta grupa je tehnička potpora.
Naš menadžer ne želi tehničku potporu. Čak se ni članovi KV povjerenstva ne sastanu nego "prešutno " potpišu servirane im rezultate ( bili točni ili ne )
U tom dijelu mogao bih mnogo govoriti npr. o nekim postajama koje su skidale i postavljale svoje logove do 23:45.zadnjeg dana za upload.
Ti i ja to nismo mogli. Zatim su njihovi logovi nestali i uploadani u 8:30 drugi dan nakon deadlinea.
Naravno moje i neke druge veze dobile su krive brojeve, a imao sam čak i snimak Na kraju bolje je odustati od sudjelovanja u takvej organizaciji.
Vama koji ste se pošteno natjecali svaka čast. Ali takve malverzacije gurnu žuč u uši, nos i grlo. Sve ti prisjedne duuuuuuugo godina.
Pozdrav!
Zvone

Please Prijava to join the conversation.

Vrijeme kreiranja stranice: 0.181 sekundi
Pokreće Kunena Forum